Centrum certyfikacji CENCERT

Centrum certyfikacji CENCERT

CenCert


CenCert, jako kwalifikowany dostawca usług zaufania, od roku 2009 prowadzi działalność w zakresie wystawiania kwalifikowanych certyfikatów i znaczników czasu.Podstawą prawną naszej działalności jest w szczególności eIDAS (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 910/2014) i ustawa o usługach zaufania oreaz identyfikacji elektronicznej.
Chcemy, aby podpisy elektroniczne były nie tylko bezpieczne, ale też przyjazne użytkownikom – dlatego stworzyliśmy łatwe w obsłudze zestawy do podpisu kwalifikowanego.
CenCert bazuje na blisko 20 latach doświadczenia firm COMP i ENIGMA SOI sp. z o.o. w obszarze bezpieczeństwa teleinformatycznego i systemów PKI. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i rozwiązań informatycznych możemy dostarczać naszym Klientom zaawansowane narzędzia służące do składania podpisu elektronicznego w środowiskach Windows, MAC OS i LINUX. Firma ENIGMA SOI wdraża rozwiązania z zakresu podpisu elektronicznego i poufności w takich instytucjach jak NBP i banki komercyjne, MSZ, MSWiA, Policja czy instytucje NATO.
Naszej działalności przyświeca przekonanie, że na polskim rynku też mogą powstawać bezpieczne i zaawansowane technologicznie rozwiązania informatyczne, które nie ustępują jakością produktom oferowanym przez międzynarodowe korporacje.

Zapraszamy na strone https://www.cencert.pl/